26.05.2014 (15:00)

Nowa płyta Coldplay "Ghost Stories" do zgarnięcia w NRD!Ghost Stories Coldplay była najbardziej wyczekiwaną płytą ostatnich miesięcy. Krążek, który promowały single Magic i A Sky Full Of Stars można od dziś wygrać w NRD. Wystarczy, że zagłosujecie na swoje ulubione kawałki!

Nowa płyta Coldplay Ghost Stories jest już w sklepach. Krążek promowały znane Wam bardzo dobrze z EskiROCK kawałki Magic i A Sky Full Of Stars. Nowa płyta Coldplay Ghost Stories czeka na Was w NRD!

Ghost Stories to szósty studyjny album Coldplay. W Wielkiej Brytanii ten longplay, tylko w  ciągu tygodnia, kupiło blisko 170 tysięcy osób. Dzięki temu wynikowi Ghost Stories Coldplay stał się najszybciej spredającym się albumem 2014 roku.

Gracie Co Chcecie - ułóż swoją własną godzinę muzyki w EsceROCK!

Na nowej płycie Coldplay znalazło się 9 kawałków. Poza Magic i A Sky Full Of Stars znalazły się tam takie utwory, jak True Love, Oceans, czy O.

Organek "Kate Moss" - nowa propozycja w NRD!

Aby stać się szczęścliwym posiadaczem nowej płyty Coldplay Ghost Stories wystarczy, że zagłosujecie na swoje ukochane kawałki w NRD. Słuchajcie EskiROCK po 19:00!

TRACKLISTA:

    1. Always In My Head
    2. Magic
    3. Ink
    4. True Love
    5. Midnight
    6. Another's Arms
    7. Oceans
    8. A Sky Full Of Stars
    9. O


 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz