25.05.2014 (10:00)

NRD: "Cold Night" You Me At Six debiutuje na liście! [VIDEO]Z kawałkiem Cold Night You Me At Six zadebiutowali w NRD. Niedawno ukazała się czwarta, studyjna płyta zespołu zatytułowana Cavalier Youth. Głosujcie na numer Cold Night jeśli chcecie,  aby znalazł się na 1 miejscu listy!

Przebojowe, rockowe kawałki z pop punkowymi elementami. Nowa, czwarta już płyta zespołu You Me At Six Cavalier Youth fanom grupy od razu przypadła do gustu. Krążek wywodzącego się z z angielskiego Surrey zespołu powstawał między innymi w studiu nagraniowym w Los Angeles.

EskaROCK: nowa płyta Coldplay "Ghost Stories" od poniedziałku w NRD!

Nowa płyta You Me At Six Cavalier Youth przyniosła Brytyjczykom ich pierwszy numer jeden na liście UK Albums Chart. Singiel Lived A Life dotarł natomiast na 11 miejsce listy najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii. Zespół został doceniony także na liście UK Rock Charts. Kawałki You Me At Six Lived A Life oraz Fresh Start Fever wspięły się na sam szczyt tego zestawienia.

Soundgarden: bilety na koncert od poniedziałku w Gramy Co Chcemy!

Kapela już niedługo pojawi się na koncercie w Polsce. Dokładnie 18-20.07.2014 odbędzie się Jarocin Festival 2014. You Me At Six dołączyli niedawno do line-upu imprezy.

Tracklista Cavalier Youth You Me At Six:

1. Too Young To Feel This Old
2. Lived a Lie
3. Fresh Start Fever
4. Forgive and Forget
5. Room to Breathe
6. Win Some, Lose Some
7. Cold Night
8. Hope for the Best
9. Love Me Like You Used To
10. Be Who You Are
11. Carpe Diem
12. Wild OnesNAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz