24.05.2014 (12:15)

Socjal w EsceROCK: sprawdź, o czym będzie program!Nie macie planów na niedzielne, późne, popołudnie? Już macie! :) Po pierwsze, to Geek Pride Day! Po drugie, w najbliższym Socjalu Agnieszka Szkuta i Radek Nałęcz porozmawiają też o nowych X - menach i o serialu The Big Bang Theory.

Socjal w EsceROCK tym razem w swoim żywiole x 10! Geek Pride Day, czyli Światowy Dzień Geeka przypada właśnie 25 maja. Nie mogło być lepiej ;) Słowo "geek" jest używane w slangu i oznacza nic innego, jak "kujon". Często oznacza też osobę o szczególnie ukierunkowanych zainteresowaniach. Seriale? Gry? Komiksy? Etc? Nie trzeba nam dwa razy powtarzać!

EskaROCK: nowa płyta Coldplay "Ghost Stories" od poniedziałku w NRD!

To będzie już 7 część przygód X - menów. Za reżyserię zabrał się ponownie Bryan Singer. X - men 2 w jego wykonaniu był, co tu dużo mówić, genialny. Według wielu dostępnych już w sieci recenzji nowy X - men to jego najlepszy film od tego czasu! To mainstreamowe kino od lat pobudza wyobraźnię. Akcja najnowszego X - mena rozgrywa się w 2023. Świat jest wyniszczony wojną mutantów ze Strażnikami, potężnymi robotami stworzonymi po to by tropić i unicestwić mutantów. Przy życiu pozostała jedynie garstka X-menów...

Soundgarden: bilety na koncert od poniedziałku w Gramy Co Chcemy!

The Big Bang Theory, czyli Teoria Wielkiego Podrywu - o tym serialu także usłyszycie w najbliższym programie Socjal. The Big Bang Theory miał swoją premierę w 2007 roku i od tego czasu w ogóle nie stracił na popularności. 02.03.2014 roku stacja CBS oficjalnie zamówiła trzy kolejne sezony tego serialu.

Więcej dowiecie się od Agnieszki i Radka! Włączcie Socjal w niedzielę o 17:00!


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz