22.05.2014 (16:30)

Starter w EsceROCK: zgarnij płytę The Neighbourhood!Kawałki z debiutanckiej płyty The Neighbourhood I Love You pojawią się w najbliższym programie Starter. W EsceROCK posłuchacie też między innymi grupy Archie Bronson Outfit.

Starter w EsceROCK tym razem przede wszystkim będzie kręcił się wokół The Neighbourhood. I Love You, debiutancka płyta zespołu może trafić w Wasze ręce! Michał "Majkel" Cieślik porozmawia też z zespołem!

Gracie Co Chcecie - ułóż swoją własną godzinę muzyki w EsceROCK!

Płyta I Love You The Neighbourhood za oceanem ukazała się 23.04.2013 roku. W Polsce debiut The NBHD miał miejsce miesiąc później. Indierockowa formacja z Los Angeles to wokalista Jesse Rutherford, gitarzyści Jeremy Freedman i Zach Abels, basista Mikey Margott oraz perkusista Brandon Fried, który zastąpił Bryana Sammis'a. W 2012 roku ukazała się EP-ka The Neighbourhood I’m Sorry, na której znalazło się 5 utworów, w tym znany Wam Sweater Weather.

Organek "Kate Moss" - nowa propozycja w NRD!

Najbliższy Starter to także nowa płyta Coldplay Ghost Stories. Pojawią się też dźwięki Archie Bronson Outfit.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz