21.05.2014 (15:30)

EskaROCK: DVD Kult MTV Unplugged do zgarnięcia w Kultowej Godzinie!W tym tygodniuw EsceROCK możecie zdobyć wyjątkowe DVD! Kult MTV Unplugged trafi do kogoś z Was! Słuchajcie Kultowej Godziny codziennie od 10:00!

Tylko kilka zespołów, w tym właśnie Kult, miało okazję zagrać unplugged w MTV. Oprócz Kazika Staszewskiego i spółki bez prądu mogliśmy usłyszeć też między innymi Wilki, czy Hey.

Wywiad z Kaiser Chiefs: posłuchaj całości!

Wyjątkowe DVD Kult MTV Unplugged w tym tygodniu możecie dostać w prezencie od EskiROCK. Płyta DVD Kult MTV Unplugged, czyli dwudyskowy album i płyta DVD, to zapis koncertu, który 22 września 2010 odbył się w warszawskim OCH-Teatrze. Album szybko osiągnął status diamentowej płyty, co znaczy, że w Polsce kupiło go ponad 150 tysięcy osób. Podczas występu Kazika Staszewskiego wspierał cały, rozbudowany skład zespołu Kult.

Nine Inch Nails: bilety na koncert w Gramy Co Chcemy!

Kultowa Godzina w EsceROCK to program dla tych wszystkich, którzy lubią powspominać dobre kawałki, na których się wychowali. To cala godzina samych doskonale Wam znanych, kultowych numerów.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz