20.05.2014 (13:00)

Nine Inch Nails: bilety na koncert w Gramy Co Chcemy!Fani Nine Inch Nails na trasę koncertową grupy czekali bisko 5 lat! Trent Reznor z zespołem już 10.06.2014 zagra w katowickim Spodku. Bilety na koncert Nine Inch Nails w Polsce możecie zgarnąć słuchając programu Gramy Co Chcemy!

Koncert Nine Inch Nails w Spodku w Katowicach odbędzie się 10.06.2014. Grupa promuje swój najnowszy album, wydany w 2013 roku Hesitation Marks. Nine Inch Nails w Katowicach nie pojawią się na scenie sami. Razem z nimi wystąpi Wesley Eisold. Jego instrumentalny projekt Cold Cave to muzyka z pogranicza darkwave’u, noise’u i syntezatorowego popu. Cold Cave ma na koncie dwa albumy studyjne - Love Comes Close i Cherish the Light Years. W tym roku ma ukazać się jego kolejny longplay, roboczo zatytułowany Sunflower.

Sara Brylewska "Sztormiak" nową propozycją w NRD!

Bilety na koncert Nine Inch Nails w Polsce można kupić w ALTERSKLEPIE i punktach sprzedaży Ticketpro. Wy możecie dostać je w prezencie od Darka Króla. Słuchajcie Gramy Co Chcemy w EsceROCK!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz