20.05.2014 (11:00)

Sara Brylewska "Sztormiak" nową propozycją w NRD!Sara Brylewska "Skąd Przyszłaś" to solowy debiut wokalistki. Krążek ukazął się 1 kwietnia. Promował go kawałek Wojny Gwiezdne. Właśnie ukazał się drugi singiel Sary Brylewskiej, Sztormiak. To na niego możecie głosować w NRD!

Solowy projekt Skąd Przyszłaś Sara Brylewska długo dopieszczała. Jako córka Roberta Brylewskiego, założyciela m.in. Kryzysu, Brygady Kryzys, Izraela, Armii, czy Falarka oraz wokalistki Izraela Vivian Quarcoo miała wysoko postawioną poprzeczkę. Opłaciło się! Nowa płyta Sary Brylewskiej Skąd Przyszłaś to 11 naprawdę świetnie brzmiących kawałków.

Koncert Linkin Park: zgarnij bilety w NRD!

Płyte promował singiel Wojny Gwiezdne, a kolejną propozycją jest Sztormiak. Sara Brylewska jest autorką słów nei tylko do tego numeru, ale i do większości kawałków, które znalazły się na płycie. Kilka tekstów specjalnie dla niej napisali Kasia Nosowska, Krzysztof Grabowski z zespołu Dezerter i Jacek "Budyń" Szymkiewicz. Producentem i kompozytorem debiutanckiej płyty Sary Brylewskiej jest znany między innymi z zespołu Hey, Jacek Chrzanowski.

Orange Warsaw Festival: bilety już niedługo w EsceROCK!

Skąd Przyszłaś to nie pierwsza płyta w muzycznym dorobku Sary. Brylewska wcześniej wydała już płytę ze swoim zespołem z rejonów reggae, Enchantia.


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz