15.05.2014 (16:30)

Pixies "Greens And Blues" - nowa propozycja NRD!Indie Cindy - Greens And Blues Pixies pochodzi właśnie z tego albumu. Nowa płyta Pixies ukazała się 28.04.2014. Indie Cindy to 12 numerów. Jeden z nich, singiel Greens And Blues może teraz znaleźć się na szczycie listy NRD!

Pixies album Indie Cindy wydali po 13 latach przerwy. Płyta Trompe le Monde ukazała się w 1991 roku. Nowy materiał powstawał cztery lata. Nowy krążek Pixies Indie Cindy to 12 kawałków. Część z nich, na dostępnych w elektronicznej wersji EP1, EP2 oraz EP3, mogliśmy usłyszeć jeszcze przed premierą nowego materiału.

EskaROCK: weekend z Kaiser Chiefs

Za produkcję nowej płyty Pixies Indie Cindy odpowiedzialny jest Gil Norton. To on wyprodukował wcześniejsze albumy grupy - Doolittle, Bossanova i Trompe le Monde. Materiał na płytę Indie Cindy powstał w Rockfield Studios. Za oprawę graficzną odpowiedzialny jest długoletni współpracownik Pixies, Vaughan Oliver.

"Tyle z życia", "Miłość i papierosy", "Nie tu", "Lugola". Zobaczcie Pustki na żywo w EsceROCK!

Pixies są gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014. 13.06.2014 zagrają na Stadionie Narodowym. Kawałek Pixies Greens And Blues to propozycja do NRD. Możecie na niego głosować na stronie eskarock.pl!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz