15.05.2014 (13:15)

EskaROCK: weekend z Kaiser ChiefsKaiser Chiefs będzie gwiazdą weekendu w EsceROCK. Grupa opowie nie tylko o nowej płycie! Z Kaiser Chiefs porozmawiamy także między innymi o planach koncertowych i o udziale Rickiego Wilsona w programie The Voice.

Education, Education, Education & War - Kaiser Chiefs 31.03.2014 powrócili z nowym albumem. To między innymi o tym krążku posłuchacie w najbliższy weekend. Zespół Kaiser Chiefs przez dwa dni będzie gwiazdą EskiROCK!

Lorein w EsceROCK: "Przyjaciel D" akustycznie w NRD! [VIDEO]

Nowa płyta Kaiser Chiefs Education, Education, Education & War jest pierwszą, którą zespół nagrał z nowym perkusistą. VJ Mistry zastąpił Nicka Hodgsona. Grupa Kaiser Chiefs - Ricky Wilson, Simon Rix, Nicholas M. Baines i Andrew White opowiedzą, jak zespół radzi sobie w nowym składzie. Wokalista Kaiser Chiefs opowie też o swoim udziale w talent show. Przypomnijmy, Ricky Wilson jest jurorem w programie The Voice.

"Tyle z życia", "Miłość i papierosy", "Nie tu", "Lugola". Zobaczcie Pustki na żywo w EsceROCK!

Nową płytę Kaiser Chiefs Education, Education, Education & War, piątą w dorobku zespołu,  wyprodukował Ben Allen (Gnarls Barkley, Animal Collective). Grupa pracowała nad piosenkami w Londynie, Los Angeles i Nashville. Zmiksowany w Electric Lady Studios w Nowym Jorku materiał został nagrany w Atlancie.

 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz