14.05.2014 (16:00)

Nine Inch Nails - bilety już w przyszłym tygodniu do zgarnięcia w EsceROCK!Kultowa amerykańska grupa wystąpi w Polsce już 10.06.2014! Nine Inch Nails zagrają w katowickim Spodku. Bilety na Nine Inch Nails będą do zdobycia w EsceROCK! Zespół promuje krążek Hesitation Marks.
 

Koncert Nine Inch Nails w Polsce to jedno z najbardziej oczekiwanych muzycznych wydarzeń ostatnich miesięcy! Po blisko 5 latach przerwy grupa wyruszyła w trasę koncertową. Nine Inch Nails w Spodku w Katowicach zagra 10.06.2014!

NRD: American Authors "Best Day Of My Life" - nowa propozycja!

Album Nine Inch Nails Hesitation Marks został wydany latem 2013. Na płycie pojawili się gościnnie m. in. pracujący już wcześniej z NIN Adrian Belew z King Crimson, czy Lindsey Buckingham z Fleetwood Mac.

Koncert Nine Inch Nail w Katowicach to także gościnne występy. Na scenie razem z Nine Inch Nails pojawi się Wesley Eisold. Jego instrumentalny projekt Cold Cave to muzyka z pogranicza darkwave’u, noise’u i syntezatorowego popu. Cold Cave ma na koncie dwa albumy studyjne - Love Comes Close i Cherish the Light Years. W tym roku ma ukazać się jego kolejny longplay, roboczo zatytułowany Sunflower.

EskaROCK: Gracie Co Chcecie - ułóż swoją własną godzinę muzyki!

Bilety na koncert Nine Inch Nails w Polsce można kupić w ALTERSKLEPIE i punktach sprzedaży Ticketpro. Wy, od przyszłego tygodnia, możecie wygrać je w EsceROCK!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz