12.05.2014 (17:00)

Weekend z zespołem Kaiser ChiefsW ten weekend gwiazdą w EsceROCK będzie grupa Kaiser Chiefs. Zespół opowie nie tylko o nowej płycie! Rozmawiamy z Kaiser Chiefs także między innymi o planach koncertowych i o odejściu Nicka Hodgsona.

Education, Education, Education & War - Kaiser Chiefs 31.03.2014 powrócili z nowym albumem. To między innymi o tym krążku posłuchacie! Najbliższy weekend w EsceROCK to weekend z Kaiser Chiefs!

Lorein w EsceROCK: "Przyjaciel D" akustycznie w NRD! [VIDEO]

Grupa Kaiser Chiefs - Ricky Wilson, Simon Rix, Nicholas M. Baines i Andrew White opowiedzą między innymi, jak gra się bez Nicka Hodgsona. Nowa płyta Kaiser Chiefs, piąta w dorobku zespołu, jest pierwszą nagraną z nowym perkusistą, VJ'em Mistry.

Iron Maiden w Polsce: Slayer i Ghost supportami! [VIDEO]

Wokalista Kaiser Chiefs opowie też o swoim udziale w talent show. Przypomnijmy, Ricky Wilson jest jurorem w programie The Voice.

Nową płytę Kaiser Chiefs Education, Education, Education & War wyprodukował Ben Allen (Gnarls Barkley, Animal Collective). Zespół pracował nad piosenkami w Londynie, Los Angeles i Nashville. Zmiksowany w Electric Lady Studios w Nowym Jorku materiał został nagrany w Atlancie.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz