09.05.2014 (14:30)

Starter w EsceROCK: dziś wieczorem m.in Damon Albarn solo!Starter w EsceROCK już dziś wieczorem! Damon Albarn, The Amazing Snakeheads, Horse Thief - to tylko część tego, co przygotował dla Was Majkel!

W dzisiejszym Starterze pojawią się między innymi kawałki z solowej płyty wokalisty Gorillaz i Blur. Damon Albarn płytą Everyday Robots mocno namieszał na muzycznym rynku. Krążek ukazał się 28.04.2014. Everyday Robots to 12 utworów o bardzo osobistej tematyce. Kawałki opowiadają o doświadczeniach muzyka - o współczesnym świecie i o tym, jak technologia wpływa dziś na człowieka. 29.06.2014 Damon Albarn wystąpi w Poznaniu na festiwalu Malta.

Ed Kowalczyk - I Alone - bilety na koncert wkrótce w EsceROCK! [VIDEO]

Dzisiejszy Starter to także muzyka The Amazing Snakeheads. Amphetamine Ballads, debiutancki album grupy, miał swoją premierę 14.04.2014. Na płycie znalazło się 10 kawałków, między innymi Every Guy Wants To Be Her Baby, czy Nighttime.

Pustki na żywo w EsceROCK. "Tyle z życia" akustycznie! [VIDEO]

W EsceROCK usłyszycie też kawałki z debiutanckiego albumu zespołu Horse Thief. Kapela z Oklahomy gra psychodeliczny folk - rock. Płyta Fear in Bliss została wydana w kwietniu 2014.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz