08.05.2014 (15:30)

Iron Maiden w Polsce: Slayer i Ghost supportami! [VIDEO]Iron Maiden zagra w Polsce już 24.06.2014. Na Inea Stadionie w Poznaniu wystąpią też Ghost i Slayer! Support Iron Maiden to wielka niespodzianka dla fanów. Poznajcie szczegóły!

W roli supportów przed koncertem Iron Maiden w Poznaniu wystąpią zespoły Ghost oraz Slayer! Koncert odbędzie się 24 czerwca na poznańskim Inea Stadionie przy ul. Bułgarskiej.

Bilety na koncert Iron Maiden już niebawem do zgarnięcia na eskarock.pl [VIDEO]

Ghost, heavymetalowy zespół ze Szwecji debiutował w 2010 roku. Właśnie wtedy po raz pierwszy mogliśmy posłuchać albumu Opus Eponymous. Płyta zebrała bardzo dobre recenzje i sprawiła, że zespół zyskał wielu fanów na całym świecie. W 2013 roku pojawił się drugi album Ghost zatytułowany Infestissumam. Zespół dzielił już scenę z takimi kapelami jak Deftones, czy Alice In Chains.

Zostań ekspertem EskiROCK. Wybierz swoje ulubione kawałki!

Tymczasem Slayer to jeden z najważniejszych zespołów na scenie metalowej. Grupa zaczynała karierę trzy dekady temu, a na swoim koncie ma już tysiące koncertów. Slayer był nominowany m.in. do nagród Grammy, Kerrang! czy Metal Hammer Golden Gods. Zespół nagrał dziesięć albumów. World Painted Blood - ich ostatnie wydawnictwo, pojawiło się w 2009 roku.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz