09.05.2014 (17:00)

Carlos Santana - Corazon - w przyszłym tygodniu do zgarnięcia w EsceROCK!Nowa płyta Carlosa Santany, Corazon, miała swoją premierę 06.05.2014. Krążek będzie do zdobycia w EsceROCK! Carlos Santana powrócił z pierwszą w swojej karierze płytą z muzyką latynoską.
 

Nowa płyta Carlosa Santany Corazon to powrót do korzeni. Na krążku znalazło się 12 utworów. Wszystkie zarejestrowano podczas koncertu w Vincetne Fernandez Arena w Guadalajarze w Meksyku, który odbył się 14.12.2013.

Iron Maiden w Polsce: Slayer i Ghost supportami! [VIDEO]

Obok Carlosa Santany na scenie pojawiły się największe gwiazdy muzyki latynoskiej: ChocQuibtown (Kolumbia), Gloria Estefan (Kuba), Los Fabulosos Cadillacs (Argentyna), Juanes (Kolumbia), Miguel (Stany Zjednoczone), Nińa Pastori (Hiszpania), Samuel Rosa of Skank (Brazylia), Salvador Santana (Stany Zjednoczone), Soledad (Argentyna), Diego Torres (Argentyna) i wielu innych.

Ed Kowalczyk - I Alone - bilety na koncert wkrótce w EsceROCK! [VIDEO]

Nowa płyta Carlosa Santany Corazon pojawiła się też w wersji deluxe, która składa się z CD z dodatkowymi 3 utworami oraz DVD z 30 minutowym filmem dokumentującym nie tylko przygotowania do koncertu, ale też proces nagrywania płyty. Corazon Carlos Santana zarejestrował w studio w Las Vegas. Płytę wyprodukował Lester Mendez.

Carlos Santana zadebiutował 40 lat temu. Od ponad dziesięciu lat jest w czołówce najpopularniejszych i najchętniej słuchanych instrumentalistów. Na swoim koncie ma ponad 90 milionów sprzedanych płyt.

Tracklista CD:

1. Saideira (Spanish Version) feat. Samuel Rosa
2. La Flaca feat. Juanes
3. Mal Bicho feat. Los Fabulosos Cadillacs
4. Oye 2014 feat. Pitbull
5. Iron, Lion, Zion feat. Ziggy Marley & ChocQuibTown
6. Una Noche en Napoles feat. Lila Downs, Nińa Pastori & Soledad
7. Besos de Lejos feat. Gloria Estefan
8. Margarita feat. Romeo Santos
9. Indy feat. Miguel
10. Feel It Coming Back feat. Diego Torres
11. Yo Soy La Luz feat. Wayne Shorter & Cindy Blackman Santana
12. I See Your Face

CD Deluxe:
13. Saideira feat. Samuel Rosa)
14. Beijo de Longe” feat. Gloria Estefan
15. Amor Correspondido feat. Diego TorresNAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz