07.05.2014 (15:00)

Ed Kowalczyk - I Alone - bilety na koncert wkrótce w EsceROCK! [VIDEO]Wokalista zespołu Live wystąpi w Polsce. Ed Kowalczyk 19.06.2014 zagra w warszawskim klubie Progresja. Bilety na koncert Eda Kowalczyka, podczas którego będzie można posłuchać akustycznych wersji kawałków z płyty Live Throwing Copper, będą do zdobycia w EsceROCK!

Na warszawskim koncercie Ed Kowalczyk, znany przede wszystkim jako lider i wokalista kultowego zespołu Live, zagra między innymi kawałki z wydanej w 1994 roku płyty  Throwing Copper.

Pustki na żywo w EsceROCK. "Tyle z życia" akustycznie! [VIDEO]

Ed Kowalczyk
odszedł z Live w 2009 roku. Wtedy ogłosił też, że zdecydował się na kontynuowanie kariery solo. Podczas międzynarodowej trasy I Alone Ed Kowalczyk odwiedzi też Warszawę. W klubie Progresja pojawi się już 19.06.2014! Ed Kowalczyk na całym świecie sprzedał w sumie ponad 20 minionów płyt. Nagrał też wiele genialnych singli, takich jak na przykład  Grace, Lightning Crashes, I Alone, czy Selling The Drama.

Linkin Park: nowy singiel 'Until It's Gone' w EsceROCK. Premiera! [VIDEO]

Koncert Eda Kowalczyka w Polsce organizuje agencja Go Ahead. Bilety są dostępne na stronach www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz