03.05.2014 (13:40)

Bilety na koncert Iron Maiden już niebawem do zgarnięcia na eskarock.pl [VIDEO]Ledenda rocka, zespół Iron Maiden, 24 czerwca wystąpi w Poznaniu. Koncert na Inea Stadionie będzie 3 koncertem Iron Maiden w Polsce! Na stronie eskarock.pl już niedługo będziecie mogli wygrać bilety na to wydarzenie.

Na koncert Iron Maiden w Polsce czekają tysiące fanów! Iron Maiden na Inea Stadionie w Poznaniu zagra już 24.06.2014. Iron Maiden nie po raz pierwszy przyjedzie do naszego kraju. Zespół do tej pory grał w Polsce, w Poznaniu, już dwa razy. Koncert Iron Maiden 24.06.2014 w Poznaniu będzie więc ich trzecim koncertem w tym mieście. W EsceROCK już niedługo będziecie mogli zgarnąć wejściówki na tę imprezę!

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Kasabian - Eez-Eh - nowy singiel z płyty 48:13 w NRD [VIDEO]


Dwa poprzednie koncerty Iron Maiden w Polsce odbyły się jeszcze w latach 80. Zespół grał w poznańskiej Hali Arena w ramach World Slavery Tour. Potem, kapela wystąpiła na weselu (!) w nieistniejącym już, kultowym dla Poznania klubie Adria. Ujęcia z tej imprezy pojawiły się w filmie Behind the Iron Curtain. Znalazły sie też na DVD Live After Death z 2008 roku.

H.E.A.T - Tearing Down The Walls - nowa płyta w EsceROCK [VIDEO]

Koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się w ramach trasy Maiden England. Trasa rozpoczęła się w 2012 roku w USA, a jej zasięg objął nie tylko Europę, ale również Amerykę Południową.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz