02.05.2014 (12:00)

Soundgarden na Life Festival Oświęcim - bilety niebawem w EsceROCK [VIDEO]Soundgarden w Polsce - grupa wystąpi w czerwcu na Life Festival Oświęcim. Soundgarden zagra w Polsce po raz pierwszy! Muzycy, oprócz swoich najbardziej znanych numerów, zagrają kawałki z wydanej w 2012 roku płyty King Animal. Bilety na koncert Soundgarden w Polsce już niedługo będą do zdobycia w EsceROCK.

W Polsce Soundgarden zagra po raz pierwszy. Od kilku miesięcy można już kupować bilety na Life Oświęcim Festival. Te będą też do zgarnięcia w EsceROCK. I to już niedługo!

Przyjaciel D na żywo w EsceROCK. Lorein w NRD już we wtorek!

Soundgarden powstali w 1984 roku w Seattle. Grupę założyli wokalista i gitarzysta Chris Cornell, gitarzysta prowadzący Kim Thayil i basista Hiro Yamamoto. Soundgarden razem z Nirvaną, Pearl Jam i Alice in Chains należą do tak zwanej "Wielkiej czwórki z Seattle".

Soundgarden odnieśli sukces dopiero po 10 latach grania. Sławę przyniósł im album Superunknown, na którym znalazł się jeden z najbardziej rozpoznawalnych kawałków zespołu, Black Hole Sun. Soundgarden rozpadli się w 1997 roku, by ponownie zacząć grać w 2010. W 2012 roku, po 16 latach, Soundgarden wydali album King Animal

The National w Polsce - bilety na koncert do zdobycia w tym tygodniu w EsceROCK [VIDEO]

Soundgarden, czyli Chris Cornell, Kim Thayil, Matt Cameron i Ben Shepherd na Oświęcim Life Festival zagrają 27.06.2014.

Bilety na koncert Soundgarden w cenie od 179 złotych można kupić na www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w bileterach na terenie całego kraju.

 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz