30.04.2014 (19:00)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Kasabian - Eez-Eh - nowy singiel z płyty 48:13 w NRD [VIDEO]Kasabian Eez-Eh - to singiel zapowiadający nowy album zespołu. Płyta będzie nosić tytuł 48:13 i ukaże się w czerwcu. Nowy singiel Kasabian możecie już usłyszeć na antenie EskiROCK, kawałek czeka też na głosy słuchaczy wśród propozycji do NRD.
 

Nowa płyta Kasabian będzie zatytułowana 48:13. Krążek zawiera 13 utworów, dających w sumie tytułowe 48 minut i 13 sekund muzyki. To kontynuacja artystycznych poszukiwań Kasabian, których zwiastuny pojawiły się na poprzednich płytach. Nowe brzmienie formacji to esencja wszystkiego, czego muzycy próbowali przez ostatnie 10 lat, wzbogacona o nowe, unikalne pomysły.

>>>Damon Albarn - Heavy Seas Of Love - nowy singiel w propozycjach w do NRD [VIDEO]<<<

Eez-Eh
to pierwszy singiel z nowego albumu Kasabian. Utwór możecie już usłyszeć na antenie EskiROCK, kawałek czeka też na głosy wśród propozycji do NRD. Resztę zawartości płyty 48:13 poznamy już za kilka tygodni. Nowy krążek Kasabian ukaże się 9 czerwca.

>>>Nowości muzyczne 2014: Lenny Kravitz zapowiedział nową płytę - Strut. Sprawdź datę premiery. [VIDEO]<<<

Zespół będzie promować album 48:13 podczas trasy koncertowej. Muzycy wystąpią też w Polsce, Kasabian będą jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2014. Na pewno podczas koncertu w Warszawie usłyszymy singiel Eez-Eh na żywo. 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz