30.04.2014 (13:00)

Damon Albarn - Heavy Seas Of Love - nowy singiel w propozycjach w do NRD [VIDEO]Damon Albarn - Heavy Seas Of Love - to najnowszy singiel z solowego debiutu artysty, a przy okazji jedna z najświeższych propozycji do NRD. Kawałek promuje wydany właśnie album byłego wokalisty Blur - Everyday Robots.

Heavy Seas Of Love to kawałek, który promuje nowy album Damona Albarna. Wokalista Blur i Gorillaz, po wielu latach kariery, wydał solowy debiut. Muzyk udowadnia na tej płycie, że jak nikt inny potrafi pisać piękne, przejmujące i melancholijne piosenki.

>>>Kasabian - Eez-Eh - nowy singiel z płyty 48:13 w EsceROCK [VIDEO]<<<

Damon Albarn
pracował nad płytą Everyday Robots z Richardem Russellem, producentem i szefem wytwórni XL Recordings. Potrzebowałem kogoś, kto naprawdę przejmie ode mnie odpowiedzialność, kto naprawdę zajmie się produkcją. Richard odpowiadał za rytmiczną stronę płyty, ja za całą resztę - mówi Damon. 

>>>Nowości muzyczne 2014: Lenny Kravitz zapowiedział nową płytę - Strut. Sprawdź datę premiery. [VIDEO]<<<

Na nowym albumie Damona Albarna nie zabrakło gości. Muzyka wspomagają: Brian Eno (m.in. Roxy Music, U2) oraz Natasha Khan, która nagrywa i występuje jako Bat For Lashes. Teksty wyśpiewywane przez Albarna są bardzo osobiste. Artysta łączy wspomnienia z dzieciństwa z przemyśleniami o współczesnym świecie.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz