29.04.2014 (14:00)

Pustki już dzisiaj na żywo w EsceROCK [VIDEO]Oryginalni, zaskakujący i czarujący dźwiękami - muzycy grupy Pustki wystapią dzisiaj na żywo w EsceROCK! Grupa zagra w naszym studiu między innymi fragmenty nowej płyty Safari. Słuchajcie już po 19.00 w NRD oraz w Sanatorium po 21.00!

Pustki - Safari - to nowy album zespołu, a przy okazji powrót grupy na scenę po trzech latach przerwy. Płyta zaskakuje dużymi zmianami w warstwie muzycznej. Przy nagraniach muzycy współpracowali tym razem z trzema producentami, co zaowocowało oryginalną mieszanką brzmień.

>>>Kasabian - Eez-Eh - nowy singiel z płyty 48:13 w EsceROCK [VIDEO]<<<


Nowa płyta to zawsze wyzwanie, szczególnie dla takiego zespołu jak my, który nie lubi się powtarzać. Jak zwykle chcieliśmy, żeby album był inny niż wszystkie poprzednie. Tyle rzeczy wydarzyło się w międzyczasie, tyle koncertów zagraliśmy, tyle zmieniło się w życiu każdego z nas, rodziny, macierzyństwo, więc zmiany nastąpiły naturalnie. Postanowiliśmy mocniej niż kiedykolwiek postawić na piosenki, siłę melodii i tekstu. Chcieliśmy też grać w inny sposób, inaczej podejść do instrumentów i więcej pracy włożyć w produkcję płyty. Nie mogliśmy zdecydować się na producenta, więc album miksowaliśmy z trzema różnymi osobami
- przyznają członkowie grupy Pustki.

>>>Nowa płyta Linkin Park – The Hunting Party. Znamy tracklistę krążka. [VIDEO]<<<

Album Safari promuje znany z anteny EskiROCK singiel Tyle z życia. Jak ten kawałek brzmi na żywo? O tym przekonacie się już dziś wieczorem. Zapraszamy na specjalne, akustyczne spotkanie z grupą Pustki w NRD i Sanatorium!
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz