28.04.2014 (21:12)

Kasabian - Eez-Eh - nowy singiel z płyty 48:13 w EsceROCK [VIDEO]Kasabian Eez-Eh - zespół zaprezentował właśnie nowy singiel! Kawałka możecie już posłuchać na antenie EskiROCK, a także zagłosować na ten utwór w propozycjach do NRD. Singiel Kasabian Eez-Eh zapowiada płytę 48:13, która ukaże się w czerwcu.

Eez-Eh to pierwszy singiel z nowej płyty Kasabian. Album zatytułowany 48:13 ukaże się 2 czerwca 2014 roku. Będzie to piąta studyjna płyta zespołu, a przy okazji krążek, który ma brzmieć - jak mówią muzycy - jak połączenie brudnych lat '90 z The Prodigy.
 
>>>Nowa płyta Linkin Park – The Hunting Party. Znamy tracklistę krążka. [VIDEO]<<<

Kasabian
to jeden z najpopularniejszych brytyjskich zespołów rockowych ostatnich lat. Ostatni krążek zespołu, Velociraptor!, zyskał rewelacyjne recenzje na całym świecie. Muzycy Kasabian są laureatami wielu prestiżowych nagród, między innymi Brit Awards, byli również nominowani do Mercury Music Prize.

>>>LEGENDY ROCKA: Nowy teledysk Bruce'a Springsteena - American Beauty. Zobacz nowy klip legendy rocka! [VIDEO]<<<

Grupa Kasabian będzie wkrótce promować album 48:13 podczas trasy koncertowej. Muzycy wystąpią również w Polsce, Kasabian będą jedną z gwiazd Orange Warsaw Festival 2014. Na pewno podczas koncertu w Warszawie fani usłyszą singiel Eez-Eh na żywo!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz