27.04.2014 (10:00)

Gra o tron - zgarnijcie zaproszenia na spotkanie z aktorami! [VIDEO]Chcecie spotkać się na żywo z aktorami Gry o tron? W ramach promocji czwartego sezonu serialu HBO, do Polski przyjeżdżają John Bradley, serialowy Samwell Tarly oraz Daniel Portman, występujący w roli Podricka Payne'a. Bradley występuje w Grze o tron od pierwszego sezonu, natomiast Portman dołączył do obsady w drugim sezonie. W niedzielnym wydaniu Socjalu będziemy mieć dla Was zaproszenia na spotkanie z Johnem i Danielem!

Gra o tron okazuje się jednym z najpopularniejszych seriali na świecie ostatnich lat. W kwietniu produkcja wróciła na telewizyjne ekrany. Czwarty sezon serialu ma być jednym z najbardziej mrocznych i krwawych w jego historii. Bazuje on na Nawałnicy mieczy oraz na niewydanych jeszcze częściach powieści - The Winds of Winter i A Dream of Spring. Nowy sezon Gry o tron można oglądać w HBO oraz HBO Go. Przy okazji promocji czwartego sezonu Gry o tron, do Polski przyjeżdżają John Bradley, serialowy Samwell Tarly oraz Daniel Portman, występujący w roli Podricka Payne'a.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Sandra Nasić - wokalistka Guano Apes wydała nowy singiel - Drowned In Destiny. [VIDEO]<<<

Rola w Grze o tron otworzyła Johnowi Bradleyowi drzwi do zawodowej kariery. W serialu John wciela się w postać Samwella Tarly'ego - bystrego, ale niezdarnego brata Nocnej Straży oraz przyjaciela Jona Snowa. Jako jedyny ma za sobą unikalne doświadczenie - zabił Innego. W czwartym sezonie Sam przeżywa wiele dylematów i staje przed trudnymi wyborami po nieoczekiwanych wydarzeniach w jego życiu. John Bradley urodził się w Manchesterze, tam skończył szkołę aktorską, a rola w Grze o tron była jego przepustką do świata aktorskiego. Potem zagrał również w Shameless, Prawdziwej historii rodziny Borgiów, serialu Merlin, a w tym roku będzie go można zobaczyć, oprócz Gry o tron, także w filmach Caeser i Traders.

>>>URSYNALIA 2014: Kto zagra na Ursynaliach 2014? Lista zespołów, program i bilety na Ursynalia 2014 [VIDEO]<<<

Daniel Portman wciela się w postać Podricka Payne'a, oddanego giermka Tyriona Lannistera. Jest nieśmiałym, początkowo też jąkającym się młodym chłopakiem, co jednak nie przeszkadza mu profesjonalnie pełnić funkcję zdolnego i wiernego giermka. Podrick ma nadzieję, że pewnego dnia stanie się prawdziwym rycerzem. Daniel Portman urodził się w Glasgow, a jego filmowa przygoda rozpoczęła się w wieku szesnastu lat. Zadebiutował w thrillerze Outcast, a jego najważniejszym aktorskim wyzwaniem stała się Gra o tron. Zagrał również w produkcji telewizyjnej River City oraz w komediodramacie Whisky dla aniołów.

Aktorzy w przyszłym tygodniu odwiedzą Warszawę, gdzie między innymi spotkają się z fanami podczas specjalnego pokazu nowych odcinków Gry o tron. W niedzielnym wydaniu Spocjalu możecie zdobyć zaproszenia na specjalne spotkanie z aktorami. Słuchajcie uważnie EskiROCK - już po 17.00!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz