27.04.2014 (00:00)

Kultowa godzina w niedzielę: The Verve, Fall Out Boy, Pearl Jam, Supergrass [VIDEO]Kultowa godzina w niedzielę: grupa The Verve ogłasza koniec działalności, zespół wróci na scenę kilka lat później z nową płytą; powiemy też o urodzinach wokalisty zespołu Fall Out Boy oraz o niemiłej przygodzie, jaka spotkała Jeffa Amenta, basistę legendy rocka, grupy Pearl Jam.

W 1972 roku urodził się Rob Coombes, klawiszowiec grupy Supergrass.

Urodziny obchodzi Patrick Stump. Muzyk przyszedł na świat w 1984 roku. Stump jest wokalistą amerykańskiej formacji Fall Out Boy.

>>>OPEN'ER FESTIVAL 2014: Artur Rojek kolejną gwiazdą festiwalu w Gdyni [VIDEO]<<<

W 1999 roku grupa The Verve ogłosiła zakończenie działalności. The Verve byli jednym z najpopularniejszych brytyjskich zespołów lat '90. Formacja wróciła na rynek w 2008 roku wydając świetnie przyjętą płytę Forth, po czym znów zniknęła.

W 2008 roku zespół The Last Shadow Puppets królował na brytyjskiej liście płytowych przebojów z albumem The Age of the Understatement. The Last Shadow Puppets to duet, który tworzą Alex Turner z Arctic Monkeys i Miles Kane.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Sandra Nasić - wokalistka Guano Apes wydała nowy singiel - Drowned In Destiny. [VIDEO]<<<

W 2009 roku Jeff Ament, basista grupy Pearl Jam, został napadnięty w Atlancie, przed studiem, w którym zespół nagrywał nową płytę. Trzy zamaskowane osoby napadły na muzyka i jednego z pracowników zespołu, gdy ci wysiadali z samochodu na tyłach studia. Amentowi ani jego towarzyszowi nic się nie stało, mężczyźni stracili jednak dokumenty, telefony i pieniądze.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz