26.04.2014 (10:00)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - w ten weekend w EsceROCK [VIDEO]Jeden z najpopularniejszych rockowych muzyków w Polsce - wokalista, autor tekstów, kompozytor, dyrektor artystyczny festiwalu - Artur Rojek - jest bohaterem tego weekendu w EsceROCK. Muzyk opowie między innymi o debiutanckiej solowej płycie Składam się z ciągłych powtórzeń, a także o zaczynaniu wszystkiego od nowa i rzeczach, które naprawdę się w życiu liczą.

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - to solowy debiut artysty. Rojek przez lata stał na czele grupy Myslovitz, teraz postanowił pójść własną drogą. Po odejściu z zespołu, artysta miał więcej czasu dla siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Dużo podróżował, odwiedzał miejsca, w których kiedyś był i takie, w których mógł być, ale nie był wcale lub był nie do końca, niezupełnie, niewyraźnie.

>>>OPEN'ER FESTIVAL 2014: Artur Rojek kolejną gwiazdą festiwalu w Gdyni [VIDEO]<<<

Składam się z ciągłych powtórzeń
to bardzo osobisty album, ale nie jest to prywatna historia Artura Rojka, to nie jego życiorys. To jego życie potencjalne. Alternatywne, ale niespełnione. Składam się z ciągłych powtórzeń może być płytą o rutynie codzienności, ale może też być opowieścią o tym, jak wiele od nas zależy i jak łatwo z tego rezygnujemy.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Marilyn Manson - nowy kawałek Cupid Carries A Gun tematem muzycznym serialu Salem. [VIDEO]<<<

Artur Rojek
to kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor, współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Rojek jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym OFF Festivalu. Muzyk opowie o nowej płycie, festiwalu, odpowiedzialności i radości życia podczas najbliższego weekendu w EsceROCK. Zagramy największe hity Artura Rojka i Myslovitz oraz fragmenty płyty Składam się z ciągłych powtórzeń.
 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz