23.04.2014 (13:00)

Foster The People - Best Friend - nowy singiel z płyty Supermodel w propozycjach do NRD [VIDEO]Foster The People - Best Friend - nowy singiel amerykańskiej formacji jest w tym tygodniu jedną z propozycji do NRD. Kawałek pochodzi w wydanej w 2014 roku płyty Supermodel. Album zawiera 11 premierowych piosenek i powstawał w wielu różnych miejscach na świecie.

Supermodel to drugi album grupy Foster The People. Znana z przeboju Pumped Up Kicks formacja wróciła z nową dawką muzyki. Pomysł na album Supermodel narodził się w Maroku pod koniec 2012 roku, a później wędrował z zespołem przez wiele studiów nagraniowych na świecie – od Malibu po Londyn i Los Angeles.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Jack White - Lazaretto. Nowy singiel Jacka White'a najszybciej wydaną płytą w historii<<<

Producentem albumu Supermodel jest Paul Epworth, który ma na koncie między innymi współpracę z Adele, Florence and  The Machine i John Legendem, a także samymi Foster The People przy płycie Torches. Debiutancki krążek formacji sprzedał się w ilości 2 milionów egzemplarzy.

Album Foster The People - Supermodel zawiera 11 nowych utworów. Najnowszym singlem z tej płyty jest kawałek Best Friend. Utwór jest przy okazji jedną z nowych propozycji do NRD.

>>>Linkin Park: koncert w Polsce 5 czerwca, a właśnie teraz zaprezentowali trailer płyty The Hunting Party. [VIDEO]<<<

Tracklista Foster The People - Supermodel

1. Are You What You Want to Be
2. Ask Yourself
3. Coming of Age
4. Nevermind
5. Pseudologia Fantastica
6. The Angelic Welcome of Mr. Jones
7. Best Friend
8. A Beginner’s Guide to Destroying the Moon
9. Goats in Trees
10. The Truth
11. Fire Escape
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz