22.04.2014 (19:00)

The National w Polsce - bilety na koncert do zdobycia w tym tygodniu w EsceROCK [VIDEO]The National w Polsce! Amerykański zespół zagra w czerwcu koncert w Warszawie. Muzycy wystąpią w Parku Sowińskiego, będą promować na żywo swój nowy album Trouble Will Find Me. Bilety na koncert The National w Warszawie już tym tygodniu macie szansę zdobyć w EsceROCK. 

The National w Polsce - 9 czerwca 2014 roku amerykańska formacja zagra koncert w Warszawie - w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego. The National powstali w 1999 roku w mieście Cincinnati w stanie Ohio, teraz w Nowym Jorku.  Autorem tekstów zespołu, często określanych jako „mroczne i melancholijne”, jest wokalista Matt Berninger. Resztę zespołu tworzą dwie pary braci: Aaron (gitara i klawisze) i Bryce Dessner (gitara) oraz Scott (gitara basowa) i Bryan Devendorf (perkusja).

>>>Linkin Park: koncert w Polsce 5 czerwca, a właśnie teraz zaprezentowali trailer płyty The Hunting Party. [VIDEO]<<<

Grupa The National zagra w Polsce w ramach trasy promującej szóstą w karierze płytę - album Trouble Will Find Me. Koncert w Warszawie będzie już kolejną wizytą zespołu w Polsce. Ostatnio The National zagrali w Gdyni-Kosakowie, muzycy byli gwiazdą Open'er Festival 2013.

>>>Jack White nagrał i wydał całą płytę w zaledwie cztery godziny, żeby uczcić Record Store Day<<<

Supportem The National w Polsce będzie St. Vincent. Pod tym pseudonimem występuje doceniana na świecie gitarzystka, wokalistka i autorka tekstów w jednym - Annie Clark. W lutym ukazał się czwarty solowy album St. Vincent. Krążek zyskał doskonałe recenzje na całym świecie.

The National w Polsce- koncert w Parku Sowińskiego w Warszawie - 9 czerwca 2014 roku

Bilety w cenie 165pln dostępne na : www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.stodola.pl oraz w bileterach na terenie całego kraju od 3 stycznia 2014 roku
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz