20.04.2014 (13:00)

Koncertowe święta w EsceROCK - słuchajcie już dziś po 19.00! [VIDEO]Największe gwiazdy, najlepsze kawałki, najciekawsze festiwale - to wszystko w jednym miejscu: zapraszamy na Koncertowe święta w EsceROCK! W niedzielę i poniedziałek, między 19:00 a 21:00, zabierzemy Was w niesamowitą muzyczną podróż!

W te święta na naszej antenie będzie wyjątkowo głośno! Już w niedzielę i poniedziałek zapraszamy na Koncertowe święta w EsceROCK. Największe gwiazdy, najlepsze festiwale, legendy rocka i nieśmiertelne hity - to wszystko czeka Was na naszej antenie!

Kasabian, R.E.M., Led Zeppelin
, The Rolling Stones, Skunk Anansie i Blur - między innymi  ci artyści zaprezentują się na żywo na naszej antenie. Zapraszamy na wyjątkowy program - codziennie dwie godziny z najlepszymi koncertowymi kawałkami. Ania i Pegaz przygotowali muzyczne zestawy, dzięki którym przeniesiemy się na największe festiwale świata i do ciasnych klubów. Zagramy potężne koncertowe wersje hitów, a także skromne, zaskakujące wykonania unplugged. 
 
>>>Arcade Fire: Aaron Paul - gwiazda Breaking Bad wystąpił z głową papieża Franciszka na koncercie Arcade Fire. [VIDEO]<<<

Koncertowe święta
w EsceROCK - słuchajcie już w niedzielę i poniedziałek po 19.00!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz