19.04.2014 (13:00)

The Fratellis - bilety na koncerty w Polsce do zdobycia w EsceROCK![VIDEO]The Fratellis na dwóch koncertach w Polsce! Szkocka grupa wystąpi wkrótce w Warszawie i Gdańsku. Bilety na te koncerty macie okazję zgarnąć w tym tygodniu w EsceROCK. Słuchajcie nas uważnie i zobaczcie na żywo wulkan muzycznej energii!

The Fratellis w Polsce! Zespół zagra wkrótce dwa koncerty w naszym kraju. The Fratellis wystąpią 26 kwietnia w Warszawie i 27 kwietnia w Gdańsku. W tym tygodniu w EsceROCK mamy dla Was bilety na te koncerty. Słuchajcie nas uważnie i polujcie na wejściówki!

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Kult wydał nowy klip - do numeru Dzisiaj Jest Mojej Córki Wesele. [VIDEO]<<<

Nazwa zespołu The Fratellis - pochodząca od włoskiego określenia słowa „bracia” oraz przydomki Jon, Barry i Mince Fratelli - powstały pod wpływem inspiracji rodziną Fratellich, bohaterów amerykańskiego filmu przygodowego The Goonies.

>>>Coldplay - zobacz niepublikowane zdjęcia z kręcenia klipu do singla Magic. [VIDEO]<<<

The Fratellis podbili serca fanów rocka hitami Chelsea Dagger i Henrietta, zdobyli BRIT Award dla największego objawienia, a także zostali laureatami Europejskich Nagród Muzycznych EBBA oraz Silver Clef Awards. Ostatnio The Fratellis wrócili ze świeżym albumem - We Need Medicine.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz