18.04.2014 (18:00)

Paolo Nutini - Caustic Love - nowa płyta wkrótce w EsceROCK [VIDEO]Paolo Nutini - Caustic Love - szkocki artysta powraca z nową płytą. Po prawie pięciu latach od ostatniego studyjnego krążka, Paolo Nutini tym razem raczy fanów mieszanką rocka i soulu. Album Caustic Love już wkrótce będziecie mieli okazję zgarnąć w EsceROCK, przypomnijmy, że krążek promuje kawałek Scream (Funk My Life Up).

Paolo Nutini powraca! Artysta wydał właśnie nową płytę - Caustic Live. Fani musieli czekać na ten album blisko pięć lat, ale wystarczy jedno przesłuchanie, żeby przekonać się, że było warto. Paolo Nutini, Szkot włoskiego pochodzenia, zaproponował tym razem zestaw piosenek, w których łączy rockowe brzmienia, funk i soul. Singlem promującym krążek Caustic Love jest piosenka Scream (Funk My Life Up).

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Soundgarden opublikowali demo kultowego Black Hole Sun. [VIDEO]<<<

Paolo Nutini ma dopiero 27 lat, ale jego zachrypnięty głos sprawia wrażenie, że mamy do czynienia w wokalistą z kilkudziesięcioletnim stażem. Nutini nigdy nie ukrywał, że bardzo bliskie jego sercu są funk i soul. Dlatego też wpływy tych gatunków postanowił połączyć z rockiem na nowej płycie.

>>>Coldplay - zobacz niepublikowane zdjęcia z kręcenia klipu do singla Magic. [VIDEO]<<<

Utwory na album Caustic Love powstawały w kilku studiach, między innymi w Walencji, Londynie, Glasgow oraz w Stanach Zjednoczonych. Wielka kariera Paolo Nutiniego zaczęła się w 2006 roku, gdy zachwycił świat debiutancką płytą These Streets, która tylko na Wyspach Brytyjskich sprzedała się w ponad 1,5 mln egzemplarzy.
 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz