17.04.2014 (18:00)

Bad Suns - Cardiac Arrest - nowy singiel w propozycjach do NRD [VIDEO]Bad Suns - Cardiac Arrest - ten kawałek cieszy się coraz większą popularnością za oceanem. Nowy singiel debiutującej formacji z Kalifornii jest jedną z najnowszych propozycji do NRD. Utwór pochodzi z wydanej właśnie EPki Bad Suns - Transpose

Bad Suns - Cardiac Arrest to nowy singiel debiutującej amerykańskiej formacji. Grupa powstała w 2012 roku. Zespół Bad Suns tworzą: Christo Bowman, Gavin Bennett, Miles Morris i Ray Libby. Kiedy dorastałem, w domu ciągle słychać było muzykę. Jako 10-latek zainteresowałem się grą na gitarze, a ojciec pokazywał mi płyty i zespoły z lat `70 oraz `80- mówi wokalista Bad Suns.

>>>AC/DC - Malcolm Young robi przerwę od grania, ale to nie koniec zespołu. [VIDEO]<<<

Grupa Bad Suns zdążyła wydać EPkę Transpose. Nad materiałem pracował wraz z zespołem Eric Palmquist, który wcześniej współpracował z takimi artystami jak The Mars Volta i Wavves. Debiutancka płyta Bad Suns ma się ukazać w tym roku.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: West Coast - nowy singiel Lany Del Rey zapowiadający płytę Ultraviolence [VIDEO]<<<

Cardiac Arrest
to utwór promujący EPkę Transpose. Utwór dobrze radzi sobie na listach przebojów w USA.Czy spodoba się w Polsce? Kawałek jest jedną z najnowszych propozycji do NRD i czeka na głosy słuchaczy!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz