15.04.2014 (13:00)

The Fratellis w Polsce - bilety na koncerty do zdobycia w NRD! [VIDEO]The Fratellis w Polsce! Szkocka grupa wystąpi wkrótce na dwóch koncertach w naszym kraju - w Warszawie i Gdańsku. Bilety na te występy macie okazję zgarnąć już w tym tygodniu w EsceROCK. Wystarczy zagłosować na swoje ulubione kawałki w NRD, a później czekać na nasz telefon - codziennie między 19:00 a 21:00.

The Fratellis w Polsce! Szkocka formacja zagra dwa koncerty w naszym kraju. The Fratellis wystąpią 26 kwietnia w Warszawie i 27 kwietnia w Gdańsku. W tym tygodniu w NRD na głosujących czekają bilety na te koncerty.
 
>>>LEGENDY ROCKA: AC/DC kończy działalność? Sprawdź pogłoski. Czy to na pewno koniec kariery zespołu? [VIDEO]<<<

Nazwa zespołu - pochodząca od włoskiego określenia słowa „bracia” oraz przydomki Jon, Barry i Mince Fratelli - powstały pod wpływem inspiracji rodziną Fratellich, bohaterów amerykańskiego filmu przygodowego The Goonies.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Muse zaczynają prace nad kolejną płytą. Kiedy będzie nowy materiał? [VIDEO]<<<

Muzycy The Fratellis zawojowali światowe listy przebojów hitami Chelsea Dagger i Henrietta, zdobyli BRIT Award dla największego objawienia, a także zostali laureatami Europejskich Nagród Muzycznych EBBA oraz Silver Clef Awards. Ostatnio The Fratellis wrócili ze świeżym albumem, który podbija serca fanów indie- rockowymi, zadziornymi brzmieniami.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz