14.04.2014 (18:00)

The Australian Pink Floyd Show w Polsce - bilety na koncerty do zdobycia w EsceROCK [VIDEO]The Australian Pink Floyd Show w Polsce! Zespół wystąpi w naszym kraju na dwóch koncertach - w Bygdoszczy i Katowicach. Formacja przygotowała właśnie nowy program Set The Controls. Fani usłyszą na żywo materiał z takich płyt Pink Floyd jak Wish You Were Here, The Dark Side Of The Moon oraz Division Bell.

The Australian Pink Floyd Show w Polsce. W najbardziej widowiskowym tribute show naszych czasów - grupa zaprezentuje przekrojowy materiał z płyt legendy rocka, grupy Pink Floyd, między innymi Wish You Were Here i The Dark Side Of The Moon. Nie zabraknie też niespodzianek dla fanów, którzy sami będą mogli wybrać utwory, jakie znajdą się w setliście. The Australian Pink Floyd Show wystąpią 5.05.2014 roku w Bydgoszczy i 6.05.2014 roku w Katowicach. Bilety na te koncerty już w tym tygodniu czekają na słuchaczy EskiROCK.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Metronomy – nowy singiel Reservoir wyjdzie 2 czerwca. [VIDEO]<<<

Dwa majowe koncerty będą siódmą wizytą The Australian Pink Floyd Show w Polsce. Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 roku w katowickim Spodku.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Coldplay – singiel Magic do ściągnięcia przy pre-orderze płyty Ghost Stories. [VIDEO]<<<

The Australian Pink Floyd Show to świetna okazja, aby przekonać się, na czym polega  fenomen Pink Floyd. The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko, które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz