14.04.2014 (10:00)

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - nowa płyta w tym tygodniu w EsceROCK [VIDEO]Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - to debiutancki solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Płyta osobista, zaskakująca i bardzo różnorodna. Album Artura Rojka Składam się z ciągłych powtórzeń macie szansę zgarnąć w tym tygodniu w EsceROCK.
 

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - to pierwszy solowy album artysty. Po odejściu z zespołu Myslovitz, w którym spędził większą część swojego życia, Artur miał więcej czasu dla siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Dużo podróżował. Po świecie, ale i po swoim mieście. Odwiedzał miejsca, w których kiedyś był, w których coś czuł, kogoś kochał, czegoś się bał. I odwiedzał miejsca w których mógł być, ale nie był wcale lub był nie do końca, niezupełnie, niewyraźnie.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Metronomy – nowy singiel Reservoir wyjdzie 2 czerwca. [VIDEO]<<<

Muzyk nagrał bardzo osobisty album, ale to nie jest jego prywatna historia, to nie jego życiorys. To jego życie potencjalne. Alternatywne, ale niespełnione. To rozmowa z duchami, z bytami których nie było. Składam się z ciągłych powtórzeń może być płytą o rutynie codzienności, ale może też być opowieścią o tym, jak wiele od nas zależy i jak łatwo z tego rezygnujemy. Może niepotrzebnie?

>>>Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - zobacz WYWIAD [VIDEO]<<<

Artur Rojek
to kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Współpracował ponadto z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Pomysłodawca i dyrektor artystyczny OFF Festivalu. Mimo pracy nad OFF Festivalem, Artur Rojek znalazł czas na przygotowanie pierwszego w pełni solowego albumu. Krążek Składam się z ciągłych powtórzeń promuje singiel Beksa.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz