11.04.2014 (13:00)

H.E.A.T - Tearing Down The Walls - nowa płyta wkrótce w EsceROCK [VIDEO]H.E.A.T. - Tearing Down The Walls - to nowa płyta szwedzkiej formacji. Grupa znana z hitu A Shot At Redemption prezentuje album, który z pewnością zachwyci wielbicieli klasycznego, energetycznego rocka. Płytę już wkrótce będziecie mogli zdobyć na antenie EskiROCK.

Tearing Down The Walls - to nowy album grupy H.E.A.T. Szwedzka formacja zdążyła zyskać rzeszę wiernych fanów, którzy pokochali nawiązania do klasyki rocka, połączone z nowoczesnością - to właśnie znak firmowy zespołu. Ostatnio formacja uraczyła słuchaczy EPką z doskonale znanym z anteny EskiROCK kawałkiem A Shot At Redemption, teraz czas na cały album.

>>>LEGENDY ROCKA: koncert Led Zeppelin - czy to możliwe? Sprawdź najnowsze doniesienia. [VIDEO]<<<

Nowa płyta H.E.A.T - Tearing Down The Walls - to następczyni świetnie przyjętego krążka Address The Nation z 2012 roku. To właśnie tamta płyta pozwoliła zespołowi na dobre zaistnieć nie tylko w Szwecji, ale też w pozostałych europejskich krajach.

>>>Linkin Park - nowa płyta The Hunting Party. Zobacz okładkę i sprawdź datę premiery! [VIDEO]<<<

H.E.A.T.
nie ukrywają inspiracji klasycznym rockiem, a grają - jak mawiają niektórzy - jakby muzycy Foreigner, Journey albo Whitesnake przeżywali drugą młodość.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz