09.04.2014 (13:00)

Paolo Nutini - Scream (Funk My Life Up) - nowy singiel w propozycjach do NRD [VIDEO]Paolo Nutini - Scream (Funk My Life Up) - to najnowszy singiel szkockiego artysty. Muzyk powraca z nową płytą po prawie 5 latach od ostatniego studyjnego krążka. Nowy album artysty nosi tytuł Caustic Love. Promujący go kawałek Scream (Funk My Life Up) jest jedną z najnowszych propozycji do NRD.

Paolo Nutini powraca z nową płytą. Fani musieli czekać na album Caustic Love blisko pięć lat. Paolo Nutini, Szkot włoskiego pochodzenia, odwdzięczył im się świetnym zestawem piosenek, inspirowanych funkiem i soulem. Pierwszym singlem promującym krążek Caustic Love jest piosenka Scream (Funk My Life Up). Utwór jest jedną z najnowszych propozycji do NRD.

>>>NAJLEPSZE ROCKOWE PIOSENKI: Bruce Springsteen gra Van Halen - Jump. Legenda rocka gra legendę rocka [VIDEO]<<<

Artysta ma dopiero 27 lat, ale jego zachrypnięty głos sprawia wrażenie, że mamy do czynienia w wokalistą z kilkudziesięcioletnim stażem. Paolo Nutini nigdy nie ukrywał, że bardzo bliskie jego sercu są funk i soul. Dlatego też wpływy tych gatunków postanowił połączyć z rockiem na nowej płycie.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowy singiel Lany Del Rey - West Coast z nowej płyty Ultraviolence [VIDEO]<<<

Piosenki na Caustic Love powstawały w kilku studiach, między innymi w Walencji, Londynie, Glasgow oraz w Stanach Zjednoczonych. Za produkcję odpowiadali Nutini oraz Dani Castelar. Przypomnijmy, że wielka kariera Paolo Nutiniego zaczęła się w 2006 roku, gdy zachwycił świat debiutancką płytą These Streets, która tylko na Wyspach Brytyjskich sprzedała się w ponad 1,5 mln egzemplarzy.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz