09.04.2014 (18:00)

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - zobacz WYWIAD [VIDEO]Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - to debiutancki solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Jak powstawała płyta, jak - w pewnym sensie - zaczyna się muzyczne życie od nowa i na czym polega szczęście - między innymi o tym Artur Rojek opowiedział nam w specjalnym wywiadzie.

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - tym albumem artysta debiutuje solo. Przez lata muzyk stał na czele grupy Myslovitz, teraz postanowił pójść własną drogą. Po odejściu z zespołu, w którym spędził większą część swojego życia, Artur miał więcej czasu dla siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Dużo podróżował. Po świecie, ale i po swoim mieście. Odwiedzał miejsca, w których kiedyś był, w których coś czuł, kogoś kochał, czegoś się bał. I odwiedzał miejsca w których mógł być, ale nie był wcale lub był nie do końca, niezupełnie, niewyraźnie.

>>>ROCKOWE KONCERTY 2014: The Jesus And Mary Chain w Polsce – kiedy i gdzie zagrają? [VIDEO]<<<

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń to bardzo osobisty album, ale nie jest to prywatna historia Rojka, to nie jego życiorys. To jego życie potencjalne. Alternatywne, ale niespełnione. To rozmowa z duchami, z bytami których nie było. Składam się z ciągłych powtórzeń może być płytą o rutynie codzienności, ale może też być opowieścią o tym, jak wiele od nas zależy i jak łatwo z tego rezygnujemy.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowy singiel Lany Del Rey - West Coast z nowej płyty Ultraviolence [VIDEO]<<<

Artur Rojek
to kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor, współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Rojek jest również pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym OFF Festivalu.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz