07.04.2014 (18:00)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Artur Rojek na żywo - bilety do zgarnięcia w EsceROCK [VIDEO]Artur Rojek na żywo - artysta promuje na koncertach swój debiutancki solowy album - Składam się z ciągłych powtórzeń. Bilety na występy Artura Rojka czekają w tym tygodniu na słuchaczy EskiROCK. Zgarnijcie bilety w Porannej rozgrzewce!
 

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - to solowy album byłego wokalisty Myslovitz. Debiutancką płytę Artura Rojka promuje doskonale znany z anteny EskiROCK singiel Beksa. Jak nowy materiał brzmi na żywo - możecie przekonać się już teraz. Muzyk prezentuje krążek Składam się z ciągłych powtórzeń podczas trasy koncertowej.

>>>NIRVANA: Reaktywacja zespołu w 20. rocznicę śmierci Kurta Cobaina? To możliwe! [VIDEO]<<< 

Artur Rojek - to kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Rojek współpracował z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym OFF Festiwalu. Mimo pracy nad festiwalem, Artur Rojek znalazł czas na przygotowanie pierwszego solowego albumu.

>>>KONCERTY ROCKOWE 2014: Edyta Bartosiewicz przekłada trasę koncertową Love Renovatio. Na kiedy i dlaczego? Sprawdź szczegóły [VIDEO]<<< 

Artur Rojek - koncerty
:

12.04 Łódź - Wytwórnia
13.04 Gdańsk - Parlament
23.04 Warszawa - Palladium
25.04 Poznań - CK Zamek
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz