07.04.2014 (12:00)

Pustki - Safari - nowa płyta w tym tygodniu do zdobycia w EsceROCK [VIDEO]Pustki - Safari - to nowa płyta jednej z najbardziej oryginalnych formacji na polskiej scenie muzycznej. Album zaskakuje nie tylko oryginalnymi utworami, ale też świetnym brzmieniem. Płytę Safari promuje znany z anteny EskiROCK singiel Tyle z życia.

Pustki - Safari - to powrót zespołu po trzech latach przerwy. Album uderza dużymi zmianami w warstwie muzycznej. Przy nagraniach muzycy współpracowali tym razem z trzema producentami, co zaowocowało oryginalną mieszanką brzmień.

>>>LINKIN PARK W POLSCE: Zapowiedź koncertu Linkin Park we Wrocławiu. Zobacz na EskaROCK.pl [VIDEO]<<<

Nowa płyta to zawsze wyzwanie, szczególnie dla takiego zespołu jak my, który nie lubi się powtarzać. Jak zwykle chcieliśmy, żeby album był inny niż wszystkie poprzednie. Tyle rzeczy wydarzyło się w międzyczasie, tyle koncertów zagraliśmy, tyle zmieniło się w życiu każdego z nas, rodziny, macierzyństwo, więc zmiany nastąpiły naturalnie. Postanowiliśmy mocniej niż kiedykolwiek postawić na piosenki, siłę melodii i tekstu. Chcieliśmy też grać w inny sposób, inaczej podejść do instrumentów i więcej pracy włożyć w produkcję płyty. Nie mogliśmy zdecydować się na producenta, więc album miksowaliśmy z trzema różnymi osobami
- przyznają członkowie grupy Pustki.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa piosenka Lany Del Rey - Meet Me In The Pale Moonlight [VIDEO]<<<

Album Safari promuje znany z anteny EskiROCK singiel Tyle z życia.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz