06.04.2014 (10:00)

Gra o tron w Socjalu - szczegóły nowego sezonu i DVD do zgarnięcia! [VIDEO]Gra o tron - jeden z najchętniej oglądanych i najbardziej widowiskowych seriali ostatnich lat - będzie głównym tematem Socjalu w tym tygodniu. Słuchajcie Agi i Radka już dzisiaj po 17.00, poznajcie szczegóły dotyczące nowego sezonu Gry o tron oraz zgarnijcie nagrody: DVD, koszulki i książki!

Serialowa Gra o tron to adaptacja sagi George'a R.R. Martina. Opowieść o królestwie Westeros, w którym walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym. Siedem rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami Westeros.

>>>KONCERTY ROCKOWE 2014: Edyta Bartosiewicz przekłada trasę koncertową Love Renovatio. Na kiedy i dlaczego? Sprawdź szczegóły [VIDEO]<<<

Gra o tron
okazuje się jednym z najpopularniejszych seriali na świecie ostatnich lat. Już 7 kwietnia produkcja wraca na telewizyjne ekrany. Czwarty sezon serialu ma być jednym z najbardziej mrocznych i krwawych w jego historii. Będzie bazował na Nawałnicy mieczy oraz na niewydanych jeszcze częściach The Winds of Winter i A Dream of Spring. Nowy sezon będzie można oglądać w HBO oraz HBO Go.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa piosenka Lany Del Rey - Meet Me In The Pale Moonlight [VIDEO]<<<

Słuchajcie Socjalu już po 17.00! Aga i Radek opowiedzą o nowym sezonie Gry o tron, a na słuchaczy czekają między innymi: DVD z trzecim sezonem serialu, koszulki Chrum inspirowane produkcją oraz książki kucharskie z kuchnią z Westeros.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz