04.04.2014 (13:00)

Heroes Get Remembered - Lies - nowy album do zgarnięcia w EsceROCK [VIDEO]Heroes Get Remembered - Lies - to debiutancka płyta jednej z najciekawszych rockowych formacji na polskiej scenie muzycznej. To właśnie z tego albumu pochodzi znany z naszej anteny kawałek Hopes and Fears. Płytę Heroes Get Remembered macie okazję w najbliższych dniach zgarnąć w EsceROCK!

Heroes Get Remembered - Lies to pierwszy krążek w dorobku formacji. Zespół, świetnie znany bywalcom festiwali i koncertów, nawiązuje w swojej twórczości do klimatów amerykańskiego rocka i post-hardcore, chociaż czasem zahacza też o nieco lżejsze rejony.

>>>JAROCIN FESTIWAL 2014: Coma zagra jubileuszowy koncert - cały album Pierwsze Wyjście z Mroku z okazji dekady [VIDEO]<<<

Muzycy mają na razie na koncie debiutancki album, ale hasło "nowicjusze" wyjątkowo do Heroes Get Remembered nie pasuje. Zespół zagrał od początku swojej działalności już kilkadziesiąt koncertów w całym kraju, dzieląc scenę z takimi gwiazdami jak Paramore, Zebrahead, Escape The Fate, The Blackout, We Are The Ocean, Gogol Bordello, Die Toten Hosen, Bad Religion czy Billy Talent.

>>>OWF 2014: The Prodigy są kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014. Sprawdź, którego dnia zagrają. [VIDEO]<<<

Pod koniec 2013 roku ukazał się debiutancki album Heroes Get Remembered - Lies. Płyta zawiera znany z naszej anteny kawałek Hopes And Fears. Właśnie ten album macie okazję zgarnąć już teraz w EsceROCK.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz