03.04.2014 (00:00)

Kultowa godzina w czwartek: Depeche Mode, Skid Row i Kate Bush [VIDEO]Kultowa godzina w czwartek: Kate Bush, jedna z legend rocka, rusza w trasę koncertową, jak się później okazało, jedyną przed ponad trzydziestoletnią koncertową przerwą; grupa Depeche Mode święci triumfy na brytyjskich listach przebojów dzięki swojej dziesiątej studyjnej płycie.

W 1968 roku w Kanadzie urodził się Sebastian Bach, lider i wokalista amerykańskiej legendy rocka, grupy Skid Row.

W 1979 roku Kate Bush rozpoczęła trasę koncertową Tour Of Life. Tournee składało się z 28 występów i okazało się jedyną okazją zobaczenia artystki na żywo przez ponad 30 lat. Kolejne koncerty Kate Bush ogłosiła dopiero w 2014 roku. Wokalistka wystąpi w Londynie, wszystkie bilety na 22 wieczory wyprzedały się w ciągu kilkunastu minut.

>>>LEGENDY ROCKA: Duff McKagan po 16 latach wraca do Guns N' Roses [VIDEO]<<<

W 1993 roku grupa Depeche Mode trafiła na szczyt brytyjskiej listy przebojów z albumem Songs Of Faith And Devotion. Był to 10. studyjny krążek zespołu.

>>>JAROCIN FESTIWAL 2014: Rusza konkurs Rytmy Młodych! Co zrobić by zagrać na Jarocin Festiwal? [VIDEO]<<<

W 2011 roku Adele pobiła rekord w Wielkiej Brytanii. Wokalistka ze swoim drugim solowym albumem - 21 - spędziła na szczycie zestawienia płytowego bez przerwy aż 10 tygodni. Wcześniej rekordzistką była Madonna. 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz