02.04.2014 (11:00)

Artur Rojek - bilety na koncerty w tym tygodniu do zdobycia w NRD [VIDEO]Artur Rojek w trasie koncertowej! Muzyk promuje właśnie na żywo swój debiutancki solowy album - Składam się z ciągłych powtórzeń. Bilety na koncerty Artura Rojka macie szansę zgarnąć w tym tygodniu w NRD. Wystarczy zagłosować na swoje ulubione kawałki i czekać na nasz telefon!

Artur Rojek - Składam się z ciągłych powtórzeń - to solowy debiut byłego wokalisty Myslovitz. Nową płytę Artura Rojka promuje doskonale znany z anteny EskiROCK singiel Beksa. Jak nowy materiał brzmi na żywo - możecie przekonać się już teraz. Rojek prezentuje krążek Składam się z ciągłych powtórzeń podczas trasy koncertowej.

>>>ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: Bring Me The Horizon - videoblog z trasy Zobacz pierwszy odcinek na EskaROCK.pl [VIDEO]<<<

Artur Rojek - to kompozytor, autor tekstów, wokalista, promotor. Współtwórca i lider Myslovitz, z którym wydał 9 albumów, a także założyciel i lider grupy Lenny Valentino. Rojek współpracował z Katarzyną Nosowską, Smolikiem, czy Pustkami. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym OFF Festiwalu. Mimo pracy nad festiwalem, Artur Rojek znalazł czas na przygotowanie pierwszego solowego albumu.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa płyta The Cure - kiedy premiera? Sprawdź szczegóły albumu [VIDEO]<<<

Artur Rojek - koncerty
:

04.04 Wrocław - Eter
05.04 Katowice - Mega Club
06.04 Kraków - Studio
12.04 Łódź - Wytwórnia
13.04 Gdańsk - Parlament
23.04 Warszawa - Palladium
25.04 Poznań - CK Zamek
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz