04.04.2014 (18:00)

The Black Keys - Fever - singiel z płyty Turn Blue w propozycjach do NRD [VIDEO]The Black Keys - Fever - to najnowszy singiel amerykańskiego duetu. Piosenka zapowiada nowy album zespołu. Płyta Turn Blue ukaże się w maju 2014 roku, a nowe utwory grupy na pewno usłyszymy w tym roku w Polsce. Przypomnijmy, że The Black Keys będą jedną z gwiazd Open'er Festival 2014.

The Black Keys - Fever to piosenka, która zapowiada album Turn Blue. Nowa płyta The Black Keys ukaże się 13 maja 2014 roku. Dan Auerbach i Patrick Carney, sześciokrotni laureaci Grammy, postanowili przerwać niemal trzyletnie milczenie. Singiel Fever, który zapowiada nowy album The Black Keys, jest jedną z najnowszych propozycji do NRD.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa płyta The Cure - kiedy premiera? Sprawdź szczegóły albumu [VIDEO]<<<

Płyta The Black Keys - Turn Blue będzie mieć swoją premierę 13 maja 2014 roku. Za produkcję, podobnie jak w przypadku poprzedniego krążka - El Camino, odpowiadali Dan, Patrick oraz Danger Mouse, którego znamy między innymi z przebojowego duetu Gnarls Barkley. Na album trafi 11 piosenek. 

>>>ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: Bring Me The Horizon - videoblog z trasy Zobacz pierwszy odcinek na EskaROCK.pl [VIDEO]<<<

Przypomnijmy, że The Black Keys zagrają w tym roku w Polsce. Zespół będzie jedną z gwiazd tegorocznej edycji Open'er Festival. The Black Keys wystąpią w Gdyni - Kosakowie 2 lipca.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz