02.04.2014 (00:00)

David Bowie w Polsce? Nie tym razem - Prima aprilis! [VIDEO]David Bowie w Polsce? Nie tym razem. Informacja o koncercie artysty okazała się tylko żartem na 1. kwietnia. David Bowie miał zagrać koncert w Polsce 6.07.2014 roku. Muzyk miał wystąpić na Lotnisku Bemowo w Warszawie.

David Bowie miał zagrać 6.07. w Warszawie. Koncert artysty, jak głosiła informacja prasowa, miał się odbyć na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Niestety dla fanów, wiadomość okazała się tylko żartem na Prima aprilis.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa płyta The Cure - kiedy premiera? Sprawdź szczegóły albumu [VIDEO]<<<

David Bowie to jedna z najbardziej charakterystycznych i oryginalnych postaci na muzycznej scenie ostatnich kilkudziesięciu lat. Artysta ma na koncie nie tylko dziesiątki nieśmiertelnych hitów, ale też ponad 20 studyjnych albumów. Ostatnia płyta Davida Bowie to The Next Day z 2013 roku. Był to pierwszy materiał artysty od 10 lat, płyta zaskoczyła fanów tym bardziej, że wiele osób podejrzewało, iż David Bowie już od dawna jest na muzycznej emeryturze. 

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa piosenka Tori Amos - Trouble's Lament. Posłuchaj na EskaROCK.pl! [VIDEO]<<<

O tym, czy David Bowie będzie promować na żywo album The Next Day spekulowano od dawna. Muzycy, którzy pracują z artystą mówili początkowo, że trasa jest możliwa, później jednak twierdzili, że Bowie nie zamierza koncertować. Fani na całym świecie ciągle trzymają kciuki i wierzą w to, że będą mieli okazję zobaczyć swojego idola na żywo. W końcu - jak podkreślają - nowej płyty też nikt się nie spodziewał.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz