01.04.2014 (09:59)

David Bowie w Polsce - koncert w Warszawie 6.07.2014! [VIDEO]David Bowie w Polsce! Artysta wystąpi w Warszawie już 6 lipca 2014 roku. David Bowie zagra jedyny koncert w naszym kraju, na Lotnisku Bemowo. Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów na ten występ poznamy 3 kwietnia. 

David Bowie w Polsce! Legendarny muzyk wystąpi 6 lipca 2014 roku na Lotnisku Bemowo w Warszawie. Artysta będzie promować swój najnowszy album The Next Day. Koncert w Warszawie będzie jedynym występem muzyka w naszym kraju.
 
>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Nowa piosenka Tori Amos - Trouble's Lament. Posłuchaj na EskaROCK.pl! [VIDEO]<<<

David Bowie urodził się w 1947 roku. Wokalista jest jedną z najbardziej charakterystycznych i oryginalnych postaci na muzycznej scenie ostatnich kilkudziesięciu lat. Artysta ma na koncie nie tylko dziesiątki nieśmiertelnych hitów, ale też ponad 20 studyjnych albumów. Ostatnia płyta, jaką wydał David Bowie, to The Next Day z 2013 roku. Wydanie tego krążka muzyk ogłosił w swoje 66. urodziny. Był to pierwszy materiał artysty od 10 lat, płyta zaskoczyła fanów tym bardziej, że wiele osób podejrzewało, iż David Bowie już od dawna jest na muzycznej emeryturze. 

>>>ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: Kings Of Leon zachęca do rozbierania się na koncertach. Zobaczymy to na OWF 2014? [VIDEO]<<<

Na razie wiadomo gdzie i kiedy zagra w Polsce David Bowie. Nieznane są natomiast ceny biletów na ten koncert. Szczegóły dotyczące sprzedaży wejściówek poznamy już 3 kwietnia, w samo południe.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz