31.03.2014 (18:00)

ROCKOWE KONCERTY 2014: Blood Red Shoes w Polsce - zgarnij w EsceROCK bilety na koncert [VIDEO]Blood Red Shoes w Polsce! Brytyjski duet zagra wkrótce koncert w klubie Hydrozagadka w Warszawie. Grupa promuje właśnie w trasie swoją nową płytę zatytułowaną po prostu Blood Red Shoes. Bilety na koncert czekają w tym tygodniu na głosujących w NRD.

Blood Red Shoes w Polsce. Formacja zagra 8 kwietnia w klubie Hydrozagadka w Warszawie. Mimo że Blood Red Shoes tworzą tylko dwie osoby, ekipa ma na scenie tyle energii, że można by nią obdzielić kilka zespołów. Grupa powstała w 2004 roku z inicjatywy Stevena Ansella i Laury-Mary Carter. Wśród swoich inspiracji muzycy Blood Red Shoes wymieniają Nirvanę, Queens Of The Stone Age, Pixies, Fugazi i Sonic Youth.

>>>GITAROWY REKORD GUINNESSA 2014: Chris Jagger kolejną gwiazdą podczas bicia rekordu [VIDEO]<<<

Blood Red Shoes
nagrali dotąd cztery albumy. W marcu 2014 roku ukazało się najnowsze dzieło duetu, zatytułowane po prostu Blood Red Shoes. Płyta była nagrywana w Berlinie i została wyprodukowana samodzielnie przez zespół. Steve Ansell mówi, że to najcięższy i najbardziej surowy album w dyskografii grupy.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: zapowiedzi nowych płyt rockowych na wiosnę 2014 [VIDEO]<<<

Bilety na koncert Blood Red Shoes w Polsce czekają w tym tygodniu na słuchaczy EskiROCK w NRD. Wystarczy zagłosować na swoje ulubione kawałki i czekać na nasz telefon - codziennie między 19.00 a 21.00.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz