29.03.2014 (13:00)

Illusion na żywo - Nóż i O przyszłości w akustycznych wersjach w EsceROCK [VIDEO]Illusion na żywo w EsceROCK! Przy okazji premiery nowej płyty - Opowieści - zespół odwiedził nasze studio. Muzycy zagrali specjalne, akustyczne wersje kawałków Nóż i O przyszłości. Zobaczcie wyjątkowy występ Illusion w EsceROCK!

Opowieści - to pierwsza studyjna płyta Illusion po powrocie na scenę. Grupa nagrała album w oryginalnym składzie: Tomasz „Lipa” Lipnicki – gitara i wokal, Paweł Herbasch – perkusja, Jerzy „Jerry” Rutkowski – gitara oraz Jarek Śmigiel – bas.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Dawid Podsiadło zapowiada nowy kawałek? Zobacz, co zaprezentował [VIDEO]<<< 

Na nowej płycie Illusion - Opowieści - znalazło się dziewięć premierowych kawałków. Fani dawnego Illusion na pewno nie będą rozczarowani (dostaną to, na co tak długo i niecierpliwie czekali!), a młodsze pokolenie przekona się, czym jest prawdziwy rock. Opowieści to dobra, spójna i koncepcyjna płyta. Wyjątkowa ze względu na historię jej powstania, na reaktywację zespołu ludzi, którzy dali z siebie tyle, ile potrafili. Czy to się udało? Słuchacz oceni – mówi wokalista, Tomasz „Lipa” Lipnicki.
 
>>>THE ROLLING STONES W POLSCE - koncert oprotestowany przez Związek Zawodowy Muzyków RP [VIDEO]<<<

Przy okazji premiery płyty Opowieści, grupa Illusion zagrała na żywo w studiu EskiROCK. Muzycy wykonali akustyczne wersje kawałków Nóż i O przyszłości.
Tracklista Illusion - Opowieści:  
 
1. O trudzie wyboru
2. O iluzjach
3. O historii gatunku
4. O pracy nad sobą
5. Oddech
6. O przyszłości
7. O wartościach i prawdach wszelakich
8. O empatii
9. O pamięci po sobie
 
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz