28.03.2014 (18:00)

Dżem akustycznie - wyjątkowy koncert w Warszawie - bilety do zdobycia w EsceROCK [VIDEO]Dżem akustycznie - polska legenda rocka i bluesa zaprezentuje swoje największe hity w wyjątkowym wydaniu. Grupa wystąpi 12 kwietnia w klubie Stodoła w Warszawie. Jeszcze w przyszłym tygodniu dla słuchaczy EskiROCK będziemy mieć bilety na koncert Dżem akustycznie!

Dżem akustycznie - już 12 kwietnia zespół zagra w warszawskiej Stodole i zaprezentuje swoje utwory w wyjątkowych wersjach. Mimo burzliwych dziejów, grupa Dżem działa na polskiej scenie już od kilkudziesięciu lat. Formacja może się pochwalić nieśmiertelnymi hitami i rzeszą wiernych fanów.

>>>NOWOŚCI MUZYCZNE 2014: Pixies - nowy album Indie Cindy ukaże się już 28 kwietnia 2014 [VIDEO]<<<

Choć muzyczna Polska poznała Dżem na początku lat '80 i właśnie ten czas uznaje się zwykle za początek działalności grupy, korzenie formacji sięgają dużo głębiej. Aż do roku 1973, kiedy to raczej niezobowiązująco grywali ze sobą bracia Beno (gitara basowa) i Adam (gitara) Otrębowie, już nieżyjący Paweł Berger (piano) i Aleksander Wojtasiak (perkusja).

>>>NAJLEPSZE ROCKOWE PIOSENKI: Triggerfinger - Man Down. Rockmani grają cover Rihanny i to jak! [VIDEO]<<<

W 2001 roku wokalistą grupy Dżem został Maciej Balcar, który zadebiutował na albumie 2004. Gigantów polskiego bluesa i rocka będzie można posłuchać już 12 kwietnia w klubie Stodoła. Jeszcze w przyszłym tygodniu w EsceROCK będziemy mieć dla słuchaczy bilety na koncert Dżem akustycznie.
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz