27.03.2014 (18:00)

Blood Red Shoes w Polsce - bilety na koncert już od poniedziałku do zgarnięcia w EsceROCK [VIDEO]Blood Red Shoes w Polsce! Grupa zagra w kwietniu koncert w klubie Hydrozagadka w Warszawie. Brytyjski duet będzie promować swój najnowszy album zatytułowany po prostu Blood Red Shoes. Bilety na koncert już od poniedziałku będą czekać na słuchaczy EskiROCK.

Blood Red Shoes w Polsce. Brytyjski duet już wkrótce zagra w Warszawie. Formacja wystąpi 8 kwietnia w klubie Hydrozagadka. Zespół Blood Red Shoes powstał w 2004 roku z inicjatywy Stevena Ansella i Laury-Mary Carter. Wśród swoich podstawowych inspiracji muzycy wymieniają Nirvanę, Queens Of The Stone Age, Pixies, Fugazi i Sonic Youth.

>>>IRON MAIDEN W POLSCE 2014: Slayer i Ghost supportami Iron Maiden w Poznaniu 24.06.2014 [VIDEO]<<<

Duet Blood Red Shoes nagrał dotąd cztery albumy. W marcu 2014 roku ukazało się najnowsze dzieło formacji, zatytułowane po prostu Blood Red Shoes. Płyta powstawała w Berlinie i została wyprodukowana samodzielnie przez zespół. Steve Ansell przyznał, że to najcięższy i najbardziej surowy album w dyskografii grupy.

>>>LINKIN PARK wydał interaktywną grę zamiast zwykłego klipu do Guilty All The Same. Zobacz gre na EskaROCK.pl [VIDEO]<<<

Już od poniedziałku będziemy mieć dla słuchaczy EskiROCK bilety na koncert Blood Red Shoes w Polsce. Słuchajcie nas uważnie i zobaczcie niesamowity duet na żywo w Warszawie!
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz