27.03.2014 (13:00)

Kaiser Chiefs - Education, Education, Education & War - nowa płyta wkrótce w EsceROCK [VIDEO]Kaiser Chiefs - Education, Education, Education & War - nowa płyta brytyjskiej formacji to jedna z najciekawszych muzycznych nowości tej wiosny. Płytę Kaiser Chiefs już od przyszłego tygodnia będziecie mieli okazję zdobyć w EsceROCK. Album promuje singiel Coming Home.

Kaiser Chiefs - Education, Education, Education & War - to najnowsze dzieło brytyjskiej formacji. Zespół, który jeszcze niedawno był o krok od rozpadu, dzisiaj jest silniejszy niż kiedykolwiek. Do składu grupy dołączył nowy perkusista - Vijay Mistry, a muzycy - wkurzeni i głodni sukcesu - na nowo ruszają na podbój muzycznego świata.

>>>FALL OUT BOY W POLSCE 2014: czy bilety na koncert FOB we Wrocławiu są jeszcze dostępne? [VIDEO]<<<

Piosenki na Education, Education, Education & War są przebojowe i jednocześnie tworzą portret obecnych czasów: fabryki, wojny, tęsknota za domem, miłość i samotność. Pierwszym singlem promującym nowy album Kaiser Chiefs jest utwór Coming Home.

Płyta Kaiser Chiefs - Education, Education, Education & War została wyprodukowana przez Bena H. Allena III (Gnarls Barkley, Animal Collective, Deerhunter), nagrana w The Maze Studio w Atlancie i zmiksowana w Electric Lady Studios przez Michaela Brauera (My Morning Jacket, Coldplay).

>>>IRON MAIDEN W POLSCE 2014: Slayer i Ghost supportami Iron Maiden w Poznaniu 24.06.2014 [VIDEO]<<<

Tracklista Kaiser Chiefs - Education, Education, Education & War:
 
1. The Factory Gates
2. Coming Home
3. Misery Company
4. Ruffians On Parade
5. Meanwhile Up In Heaven
6. One More Last Song
7. My Life
8. Bows & Arrows
9. Cannons
10. Roses


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz